OKOLO S KOLEM

osk 2016 partneři

XXII. ročník
C
ykloSpolečenskoRelaxačníhoNezávodu

fb tlačítko

Nejedná se jen o cyklistický výlet určený pro rodiny, páry i jednotlivce obojího pohlaví a různého věku. Svou společenskou nástavbou s doprovodným programem představuje i příležitost k poznávání nových tváří a zkušeností.

Trasa Vás zavede do krásného prostředí Českomoravské vrchoviny na mnoha místech zpestřených nádhernými výhledy do krajiny. Během cesty můžete navštívit i turisticky zajímavá místa. OsK2015 před startemDélka čítá 58 kilometrů. První stoupání prověří Vaši fyzičku. Pokud jste soutěživí, můžete svůj potenciál prodat ve vrchařské prémii do Rudky. Až za obec Trpín stoupáte k nejvyššímu bodu ve výšce 638 m.n.m. Na trati můžete využít domluvených občerstvovacích stanic v místních pohostinstvích.

Trasaosk 2015_ mapa_300 dpi

Celé cykloputování vede po silnicích III. třídy s malou průtočností vozidel. I přesto se jede za plného silničního provozu a je nutné dodržovat zákonná pravidla. Okolo s kolem můžete absolvovat na jakémkoli bicyklu, který ovšem bude technicky způsobilý

Trasa OKOLO S KOLEM – http://www.mapy.cz/s/dVt4
Trasa VRCHAŘSKÉ PRÉMIE – http://www.mapy.cz/s/dVTg

Program
osk2016 program
Letošní program vypouští páteční den, ale zaregistrovat se budete moci od 17 do 19 hodin v sále restaurace koupaliště.

Sobota pak od 8 hodin nabídne nejen vyřízení formalit před startem samotným, ale i doprovodný program s aktivní možností vyzkoušet vpravdě kuriózní bicykly Martina Zehnala, povozit se můžete i na replikách historických odrážedel Ivana Křivánka, dětem pak je určen skákací hrad a soutěže v jízdě zručnosti.

Večer bude patřit nejlepším vrchařům v souboji o puntíkatý dres, šťastlivci si odnesou něco z tomboly, ten největší pak jízdní kolo od Cykloprodejny Alois Hynek. Oddychovou i závěrečnou afterparty zajistí DJ Břeťa.

Rozpis 2016: osk2016 rozpis 1str osk2016 rozpis 2str
Výsledky vrchařské prémie 2016: osk2016 vrchařská prémie výsledky
Fotogalerie: galerie Rajče